Iedzīvotājus aicina sekot līdzi labdarības akcijas “Dzīvo vesels” norisei

Jēkabpils novada pašvaldība 2016. gada 9. maijā saņēma Jēkabpils pilsētas pašvaldības un nodibinājuma “Jēkabpils slimnīcas atbalsta fonds” iesniegumu par finansiālu atbalstu labdarības akcijai “Dzīvo vesels”.

Akcijas ietvaros plānots sniegt bezmaksas konsultācijas un nodrošināt nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas Jēkabpils pilsētā un kaimiņu novados dzīvojošiem pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām. Labdarības akcijas laikā plānots nedēļas laikā veikt līdz 30 operācijām un konsultēt ap 170 pacientu ar pleca, ceļu un gūžas locītavu deģeneratīvām izmaiņām, traumām, muskuļu cīpslu, saišu plīsumiem. Jēkabpils reģionālā slimnīca piedāvā savu infrastruktūru konsultāciju nodrošināšanai un ķirurģisko manipulāciju veikšanai, ārsti un medicīnas personāls akcijas laikā strādā bez maksas.

Jēkabpils novada dome 26. maija sēdē nolēma atbalstīt labdarības akciju “Dzīvo vesels”, piešķirot finansējumu EUR 1000. Aicinām iedzīvotājus uzmanīgi sekot līdzi informācijai presē un nenokavēt iespēju pieteikties.

Finansējumu plānots piešķirt no 2016. pašvaldības budžetā paredzētajiem līdzekļiem biedrībām un nodibinājumiem.

K.Sēlis