Zasas pirmsskolas grupiņa iepazīst ugunsdzēsēju darbu

Ja kārtīgi visu mācību gadu ir cītīgi iets uz skolu, ir laiks izbraukt ārpus tās. 17.maijā Zasas vidusskolas 5-6 gadīgo bērnu pirmsskolas grupiņa kopā ar skolotājiem I.Klaucāni, sporta skolotāju J. Kokinu un D.Vasiļivu brauca uz pirmsskolas bērnu sporta spēlēm Jēkabpilī. Pirms stafetēm mēs noskatījāmies jauku uzvedumu par lielīgo Zaķi un prātīgo, lēnīgo, bet ļoti centīgo Bruņurupucienīti. Tas mūs iedvesmoja startiem. Kad kārtīgi bijām izsportojuši, saņēmām saldumus un nelielas dāvaniņas. Un tad sekoja pārsteigums… 17. maijs ir ugunsdzēsēju un glābēju diena. Mēs bijām ciemos pie Evelīnas tēta – Jāņa Skujiņa, kurš ir ugunsdzēsējs un glābējs! Evelīnai un tētim bija jauka tikšanās. Jānis mums izstāstīja par šo stipro vīru darbu, parādīja tehniku, kura palīdz dzēšot ugunsgrēkus, glābjot cilvēkus, dzīvniekus! Mums bija iespēja iekāpt lielajās, sarkanajās mašīnās un pamēģināt ar ūdens strūklu trāpīt mērķī. Paldies J.Skujiņam par stāstījumu. Nākamajā dienā tapa zīmējumi kā pateicība Evelīnas tētim.

Mums būtu prieks, ja nākamajā gadā mums piebiedrotos vēl kāds bērns, laipni aicināti uz Zasas vidusskolas pirmsskolas grupu. Tiekamies septembrī! Jauku vasaru!

 

Ingūna Klaucāne

Autores foto