Jēkabpils novadā tiks uzsākta akcija „Iepazīsti savu novadu”

iepazīsti savu novaduSākot ar 1. jūliju, Jēkabpils novadā tiks uzsākta akcija-izaicinājums „Iepazīsti savu novadu”. Tās ietvaros ģimenei, kas saņēmusi uzaicinājumu, būs jānobildējas kādā sev mīļā vietā novadā ar īpašu ceļojošo akcijas simbolu, un tas jānodod citai ģimenei citā novada pagastā. Bildes, iesniedzot arī nelielu aprakstu, tiks apkopotas, un no tām tiks veidots kopīgs foto albums un izstāde.

Akcijas mērķis: iesaistīt 100 Jēkabpils novada ģimenes 100 sava novada skaistāko vietu atrašanā un popularizēšanā līdz Latvijas simtgades svinībām 2018. gadā. Akcijā varēs piedalīties jebkura novadā dzīvojoša ģimene, bet pasākuma uzsāks ģimene Leimaņu pagastā. Leimaņu pagasta iedzīvotāji arī ir šīs iniciatīvas autori.

Akcijas NOLIKUMS

K.Sēlis