Akcija “Iepazīsti savu novadu” ir sākusies!

Poru ģimene pie dižliepas Leimaņu pagastā, netālu no Bērzgala skolas.

Poru ģimene pie dižliepas Leimaņu pagastā, netālu no Bērzgala skolas.

Kā jau iepriekš tika ziņots, Leimaņu pagasta iedzīvotāji visā Jēkabpils novadā ir uzsākuši akciju “Iepazīsti savu novadu”. Tās ietvaros ģimenei, kas saņēmusi uzaicinājumu, jānobildējas kādā sev mīļā vietā novadā ar īpašu ceļojošo akcijas simbolu, un tas jānodod citai ģimenei citā novada pagastā.

Akciju uzsāka Poru ģimene no Mežgales. Pielikumā redzama Poru ģimenes fotogrāfija pie dižliepas Leimaņu pagastā, netālu no Bērzgala skolas. Ģimene uzsver, ka šis ir “īpašs koks mūsu (Leimaņu) pagastā, kuru apbrīnojām un tā apkārtmēru mērījām gan savā skolas laikā, gan tagad kopā ar bērniem.”

DSC06515

Paldies Poru ģimenei, un gaidīsim, kuru novada vietu un kuru ģimeni varēsim aplūkot nākamo!

 

Akcijas norisei turpmāk seko līdzi šeit: http://jekabpilsnovads.lv/?page_id=10364

#IepazistiSavuNovadu

Akcijas NOLIKUMS

K.Sēlis

Poru ģimenes foto