Labdarības akcijā “Dzīvo vesels” turpinās pieteikšanās ķirurga un podologu konsultācijām

Jēkabpils reģionālās slimnīcas direktors Ivars Zvīdris informē, ka labdarības akcijā “Dzīvo vesels” turpinās pieteikšanās ķirurga un podologu konsultācijām. Pieteikšanās traumatologu konsultācijām šobrīd jau ir noslēgusies.

Atsaucoties labdarības akcijas “Dzīvo vesels” iniciatora traumatologa – ortopēda Kaspara Ūdra aicinājumam, ķirurgs, proktologs Andrejs Miļčevskis bez maksas konsultēs 120 pacientus un veiks 12 ķirurģiskas operācijas. Ķirurgs konsultēs pacientus ar ādas, zemādas veidojumiem, žultspūšļa problēmām, bruku, resnās zarnas, hemoroīdu problēmām. Pacientu loks – pensionāri, invalīdi, politiski represētās personas.

Savu dalību akcijas norisē ir apstiprinājuši kāju pēdu problēmu speciālisti, podolgi -Anete Meinarte un Ligita Simsone. Akcijas laikā podologi konsultēs 110 pacientus ar kāju, pēdu problēmām, kā arī veiks 33 pēdu aprūpes procedūras.

Pacientu loks – pacienti ar ādas sabiezējumiem pēdās, plaisām pēdas priekšējā daļā un papēžos, ieaugušu nagu problēmas, nagu formas un krāsas izmaiņas, varžacis, kārpas, čūlas, ādas un nagu sēnītes u.c.

Pacienti aicināti darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 16:00 zvanīt uz tālruņa numuru +371 29630858 un pietiekties bezmaksas medicīniskajām konsultācijām.

Pieteikšanās kārtība:

zvanot uz norādīto tālruņa numuru, iedzīvotājam jānorāda:

  • Vārds, uzvārds, dzimšanas dati;
  • Ķirurga konsultācijām statuss – pensionārs, invalīds, politiski represēta persona;
  • Deklarētā dzīvesvietas adrese;
  • Kontakttelefons;
  • Diagnoze (ja ir zināma) vai īss veselības traucējuma apraksts.

Ierodoties uz konsultācijām, iedzīvotājiem būs jāņem līdzi visi pieejamie ar diagnozi saistītie, kā arī statusu apliecinošie dokumenti.

Medicīnisko konsultāciju un operāciju faktiskā norise Jēkabpilī plānota no 10.-15.augustam Jēkabpils reģionālajā slimnīcā.

 

Informāciju sagatavoja:

Margita Liepiņa

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Mob.tālr. +371 29992788
Tālr.+371 65207318