Akcija “Iepazīsti savu novadu” turpinās!

Esam saņēmuši bildes no Kudlišku ģimenes Ābeļu pagastā un Namiņu ģimenes Dignājas pagastā.

Kudlišku ģimene atpūtas vietā “Sēnīte” līdzās dabas liegumam “Ābeļi”

Mēs, Kudlišku ģimene esam viena no retajām ģimenēm, kas dzīvo dabas lieguma “Ābeļi” teritorijā. Izvēlējāmies arī to popularizēt. Dabas liegums ir izveidots tāpēc, kad šeit ir sastopama lielākā dzeņu un dzilnu populācija Baltijā. Uz šejieni brauc ļoti daudz ogotāju un sēņotāju, kas īsti neapzinās kādas dabas bagātības teritorijā te atrodas. Mēs fotogrāfējāmies vienā no atpūtas vietām, kas atrodas lieguma teritorijā. Agrāk šī “Sēnīte” kalpoja arī kā pietura autobusam. Mūsu ikdiena aizrit dzīvojot šinī dabas krāšņumā.

Namiņu ģimene pie meža kaķa trases Dignājas parkā

Dignājas skaistajā parkā ir atklāta mazā meža kaķa trase. Tajā brīvo laiku var pavadīt gan lielie gan mazie.
Blakus atrodas arī ugunskura vieta no kura paveras brīnišķīgs skats uz Daugavas senleju.

Akcijas norisei seko līdzi šeit: http://jekabpilsnovads.lv/

#IepazistiSavuNovadu