Ekskursija aktīvākajiem grāmatu lasītājiem

Leimaņu bibliotēka 16. augustā organizēja ekskursiju uz Jēkabpili aktīvākajiem lasītājiem 5-8 gadu veciem bērniem. Ekskursijas mērķis – iesaistīt mazos lasītājus programmā “Bērnu žūrija”. Ekskursanti apmeklēja jaunatklāto leļļu muzeju “Butaforija”, kur iepazinās ar princesi Zeltīti, Runci zābakos, Simsoniem, 7 rūķīšiem u.c. pasaku  un multfilmu tēliem. Burvju strūklakā visi iemērca pirkstu, lai piepildītos viskarstākā vēlēšanās.

Nākošais pieturas punkts – Krustpils pils. Tur gida vadībā tika izstaigātas pils zāles, nokāpts pagrabā, cerot sastapt pils spoku – Brūno dāmu. Mazajiem ekskursijā ļoti patika kāpšana pils ūdenstornī , no turienes vērot apkārtni.

Lai gan likās, ka kāpšana būs nogurdinājusi ekskursantus, tomēr tā nenotika. Mazie bija enerģijas pilni. Tāpēc Mežaparka atpūtas kompleksā varēja izkustēties, iziet veselības sajūtu taku, izšūpoties, uzveikt kustīgos šķēršļus un pabarot gulbju ģimeni, mežapīles.

Mazajiem ekskursantiem šī diena ļoti patika. Šķiroties viņi apsolīja jau nākamajā dienā tikties bibliotēkā un apmainīt jaunās Bērnu žūrijas grāmatas.

Vairāk attēlu šeit >>

Bibliotekāres Līga un Ingrīda

L.Lācītes un K.Pores foto