Pasākums Kalna kultūras namā “Ielaid vasaru sevī”

Kad kokos ievijas krāsu pavedieni, rīti sapinas miglas palagos, bet asteru ziedi dārzos aicina skolēnus uz skolu,   Kalna k/n aicināja interesentus  uz pasākumu  “Ielaid vasaru sevī”. Pasākuma apmeklētājus priecēja bagātīga dāliju izstāde.

Es paņemšu vasaras sapni

Un dāliju pielikšu klāt.

Pie dālijas asteres ziedu,

Lai rudens smaržojot nāk!

/A. Līcīte/

 

Noskaņojumu pasākumā radīja ziedi, dzejas rindas un mūzika.  Paldies jāsaka meitenēm -Zaigai un Līvai Vilcānēm.  Iegrimstot vijoles spožajā skanējumā  un flautas skaņās, mums šķita, ka mēs vairs neesam tur, kur bijām pirms pāris minūtēm. Meiteņu vienkāršība un sirsnīgums reizē ar mūziku raisīja priecīgu noskaņojumu, ne vienam vien apmeklētājam acīs iemirdzējās asara.

Pēc pasākuma pie siltas piparmētru tējas risinājās sarunas. Secinājām, ka nevajag nemaz daudz, pavisam maz, lai mirdzošs mirklis nestu prieku!

Pasākums notika sadarbībā ar Mežzemes un Kalna bibliotēkām. Paldies visiem, kuri atnāca!

Kalna k/n vadītāja Sandra Vecumniece

Autores foto