Seminārs lauksaimniekiem un uzņēmējiem – Rubeņos un Zasā

gramatvediba

28. februārī plkst. 10.00 Rubenes pagasta pārvaldē un 5. martā plkst. 10.00 Zasas kultūras namā notiks informatīvs seminārs lauksaimniekiem un uzņēmējiem par šobrīd aktuālāko.

Jēkabpils novada pašvaldības priekšsēdētājs Edvīns Meņķis iepazīstinās ar novada aktualitātēm.

Valsts ieņēmumu dienesta Jēkabpils nodaļas Nodokļu maksātāju konsultāciju daļas speciāliste Svetlana Zvaigzne informēs par izmaiņām nodokļu likumdošanā – par iedzīvotāju ienākuma nodokli, par valsts sociālo apdrošināšanu, par pievienotās vērtības nodokli, par uzņēmumu ienākuma nodokli, par izmaiņām mikrouzņēmuma nodokļa piemērošanā un elektroniskās deklarēšanas sistēmā.

Par valsts atbalsta programmām uzņēmējdarbībā izklāstīs VAS ,,Latvijas Attīstības finanšu izstitūcijas Altum’’ pārstāvji.

Noslēgumā citas aktualitātes un jautājumi.

Ina Sēle, novada lauku attīstības konsultante