Biedrība ”Ūdenszīmes” rīko pasākumus

Maija mēnesī  biedrība organizē šādus pasākumus:

9. maijā plkst. 10:00  Kaldabruņas skolā  –  Divas radošās nodarbības:  Solvitas Kukles nodarbība “Dekoratīvie objekti dārzam – mirdzums un kustība” un  Jāņa Spēka nodarbība  “Apsveikuma kartiņas papīra locījumu tehnikā”.

15. maijā plkst. 10:00 Kaldabruņas skolā  – Initas Šteinbergas lekcija – nodarbība “ Dzīvžogu un augļu koku kopšana, vainagu veidošana”

16. maijā plkst. 10:00  Kaldabruņas skolā – Initas Šteinbergas lekcija – nodarbība “Vasaras puķes un atpūtas vietas dārzā. Mazāk zināmi, bet ļoti praktiski palīglīdzekļi dārza darbos.”

16. maijā plkst. 14:00 Liepu bibliotēkā – sadarbības pasākums ar biedrību “Pūpols” – teritorijas labiekārtošanas pasākumi, ārstniecības augu stādījumu eksponēšana un kopšana; dekoratīvo dārza objektu izgatavošana. Vada  – Inita Šteinberga un Ieva Jātniece. Aicināti visi ieinteresētie iedzīvotāji!

20.maijā plkst. 10:00 ( laiks var tikt precizēts) – Leimaņu pagasta Mežgalē – ārstniecības augu stādījumu izveidošanas talka sadarbībā ar novada Sociālo dienestu un Mežgales iedzīvotājiem. No biedrības puses – oriģināls stādījumu projekts, stādi un cienasts; no visiem pārējiem – līdzdalība un prieks par paveikto!

23. maijā  plkst. 10:00 Kaldabruņas skolā – Ilzes Ermansones radošā darbnīca – “Brīvdabas objekti no zariem un klūgām”.

30. maijā ( šis datums var tikt precizēts)  plkst. 10:00 Kaldabruņas skolā – Vasaras talka! Pabeigsim baskāju taciņas iekārtošanu, izliksim norādes zīmes pie ārstniecības augiem, un iepazīsimies ar to, kas tad aug Ūdenszīmju ārstniecības augu dārziņā. Atklāsim arī aizsargājamo augu paraugstādījumus.
31. Maijā plkst. 15:00 Kaldabruņas skolā  –  Vasaras vārtu atvēršana Pļavas muzeja zālē!

 Programmā

 Daigas Kalniņas fotoizstādes “Mana Āvereja/Norvēģija/” atklāšana  un stāsts par Āvereju ar muzikāliem akcentiem.

Unikālas fotofilmas par latviešu un norvēģu vasaras saulgriežu tradīcijām  demonstrācija.

Jaunās Pļavas muzeja ekspozīcijas “Vārdnieku vainags” atklāšana.
GAIDĀM PALĪGUS: otrdienās un piektdienās no pl. 9 00 ( ja ir iedvesma – varam sarunāt arī citu laiku). Kas jādara? Jāstāda ārstniecības augi, jāveido vides objekti, jākrāso logi! Tāpat – jāierosina, ko vēl skaistu varam izveidot savā sapņainajā teritorijā un mājā! Pieteikties: 29548967 – Ieva; 26223948 – Indra;20257903 – Ilze.

 

Biedrība „ŪDENSZĪMES”

R.N.50008116341

„Mežmāras”, Rubenes pagasts

Jēkabpils novads, LV -5229

t. 29548967

www.udenszimes.lv