Starptautiskā jaunatnes projekta īstenošanā tiekas Kretingas rajona pašvaldība Lietuvā un četras pašvaldības Latvijā

europe_citizen

2015.gada jūnija vidū Kretingas rajona pašvaldība Lietuvā saņēma apstiprinājumu par to, ka apstiprināts projekts “Jaunatne, nāc mājās”. Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Eiropa Pilsoņiem”. Bez Kretingas rajona pašvaldības projekta partneri ir Jēkabpils, Kokneses, Viļakas un Līgatnes novadu pašvaldības. Projekta mērķis ir iesaistīt jauniešus sabiedrības norisēs, veicināt jauniešu atgriešanos viņu dzimtajās vietās un tajās veidot savas ģimenes, paaustināt piederības izjūtu savai dzimtajai vietai, kā arī paaugstināt izpratni par procesiem Eiropas Savienībā. Paredzētās projekta aktivitātes ir organizēt pasākumu ciklu vietējiem jauniešiem un starptautiskajiem partneriem. Pasākumi notiks laika periodā no 12.09. – 26.09.2015. No Jēkabpils novada uz Kretingu dosimies 26. septembrī, mūsu pašvaldību pārstāvēs jauniešu deju kolektīvi no Zasas un Rubeņiem, kā arī amatnieki. Pasākumā piedalīsimies koncertā, amatnieku izstrādājumu tirdziņā, kā arī diskutēsim par jauniešu aizbraukšanas no savām dzimtajām vietām cēloņiem un sekām. Projekts programmā “Eiropa pilsoņiem” mūsu pašvaldībā ir pirmais.

Projekta partnera kordinators Gunta Dimitrijeva

5gerb