Ziemassvētku laikā atbalsti lauku dzīvotspēju!

Pļavas muzeja zāle Jēkabpils novada Rubenes pagasta Kaldabruņā kopš  2. decembra  ir piepildījusies ar zeltainas gaismas pilnu  Ziemassvētu atmosfēru – par spīti pelēkajam laikam un sniega trūkumam. Savus izstrādājumus šeit izstāda gan Jēkabpils, gan apkārtējo novadu biedrības, darbīgie un radošie cilvēki. Dažāda vecuma, ar dažādu izglītību un dzīves pieredzi. Tomēr mūs visus vieno spējas un vēlēšanās darīt šo dienu, vietu un dzīvi piepildītāku. Mēs esam tā  cilvēku daļa, kas uztur lauku vidi garīgi dzīvu.

Šai laikā teju katrs iegādāsies dāvanas sev un saviem tuvajiem. Tad – kādēļ neapdāvināt vēl kādu cilvēku, iegādājoties viņa darbu? Dāvana būs dubulta, nevis tikai atdota nauda anonīmai tirdzniecības kompānijai. Jo katrs cents, kas tiks iegūt šai tirdziņā, veidos ziedojumu kādai lauku biedrībai.

Pie tam – tas nebūt nav  aicinājums uz labdarību! Tirdziņa piedāvājums ir krāšņs un plašs – var iegādāties adījumus un linu salvetes, zīda šalles, lupatu deķus, ziepes, rotaslietas, koka svečturus un citus darinājumus, oriģinālas stikla rotas, traukus un vitrāžas, greznus piezīmju blokus, kārbiņas un paliktņus, kā arī – gluži dīvainas, smieklīgas un mīlīgas lietas, kam pat īsti nav nosaukuma…

Ziemassvētku tirdziņš Jēkabpils novada Kaldabruņas skolā darbojas līdz pašam svētku priekšvakaram, darba dienās no 9 00 – 15 00. Katram apmeklētājam varam apsolīt arī lielisku iespēju iepazīties ar Pļavas muzeju un citām biedrības “Ūdenszīmes” aktivitātēm, kā arī – lielu krūzi karstā cidoniju dzēriena!

Ja vēlaties to apmeklēt citā laikā, lūdzam zvanīt: Indrai – 26223948, Ievai – 29548967, Ingrīdai – 26991295; Edgaram – 29705818.

Tāpat – ir papildus versija. Ja nu tālais ceļš tomēr neietpilst jūsu svētku laika plānos, varam vēlamās lietas izsūtīt arī pa pastu.

Vairāk par mums un tirdziņu – www.facebook.com/Udenszimes

P.s. Liela daļa šīs bagātības būs apskatāma un iegādājama arī Jēkabpils novada Ziemassvētku tirdziņā Zasā 15. decembrī.

 

Ieva Jātniece