Ziemassvētku gadatirgus Zasā

15. decembrī Zasas kultūras namā notika Jēkabpils novada rokdarbnieku, amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku gadatirgus. Apmeklētāji varēja iepazīties ar gana plaši pārstāvēto produktu sortimentu. Bija iespējams iegādāties adījumus, dažādu tehniku rokdarbus, rotaslietas, keramiku, apsveikuma kartītes, sapņu ķērājus, rūķus, grīdsegas, pulksteņus, tējas, žāvējumus, eļļas, maizi, ziepes, zirņus, linsēklas, Ziemassvētku rotājumus un daudz ko vēl citu. Gadatirgū piedalījās vairāku biedrību pārstāvji: ,,Ūdenszīmes’’, ,,Dzīves Prasme’’, ,,Noskaņa’’, Pavadiņa’’, ,,Ābeļzieds’’, kā arī SIA,, Daugavmalas rapsis’’, Aiga Valtere, Anda Svarāne, Zaiga Lācīte, Baiba Čākure, Raisma Brandule un Agris Mucenieks. Paldies novada aktīvajiem dalībniekiem!

Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties novada draugiem.lv lapā.

 

Ina Sēle, novada lauku attīstības konsultante

Autores un K.Sēļa foto