Izstādē Balttour 2016 Sēliju pārstāvēs arī Jēkabpils novads

Foto no 2015. gada izstādes

No 5. līdz 7. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”. Tā ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem.

Arī šogad Sēlijas novadu apvienības pudurī būs pārstāvēts Jēkabpils novads. Kopā ar citiem novadiem aicināsim tūristus no Baltijas un citām valstīm iepazīt Sēliju, novadu kultūrvēsturiskās un dabas vērtības. Mūsu novada pārstāvjus – Guntu Dimitrijevu un Ievu Jātnieci varēsiet sastapt Sēlijas pudurī 5. februārī. Piektdien, 5. februārī Sēliju pārstāvēs Jēkabpils un Neretas novadi, sestdien, 6. februārī – Viesītes un Ilūkstes novadi, bet svētdien, 7. februārī – Jaunjelgavas un Salas novadi. Aknīstes novads šogad izstādē nepiedalās.

Pie amatnieku galda šogad savas prasmes un izstrādājumus, veidotus no stikla un koka, demonstrēs biedrības „Ūdenszīmes” amatnieki. Savu ražoto produkciju – rapša eļļu tirgos mūsu novadnieks Reinis Balodis (SIA “Daugavmalas rapsis”). Lai atbalstītu uzņēmējdarbību novadā, Jēkabpils novada pašvaldība ir līdzfinansējusi izdevumus, kuri saistīti ar jaunajā uzņēmēja dalību izstādē. Piektdien Sēlijas novadu apvienības pudurī apmeklētājiem būs iespējams degustēt sēļu lauku sētas „Gulbji” saimnieces Ritas Skrējānes gatavotos sierus.

Uz tikšanos izstādē!

K.Sēlis