Aizritējis Latvijas Kausa 2. posms svarbumbu celšanā

Sestdien, 27. februārī, Rugājos, Rugāju sporta centrā, norisinājās Latvijas Kausa 2. posms, kurā ar veiksmīgiem startiem startēja arī Jēkabpils komanda.

Vīriešu grupā 1. vietu izcīnīja Valērijs Cvetkovs, svara kategorijā līdz 85 kg, junioru grupā, svara kategorijā līdz 68 kg, 3. vietu izcīnīja Jāņa Āboliņa sporta kluba debitants Jānis Bērtulis, savukārt Zane Viliška junioru grupā, svara kategorijā līdz 58 kg ieguva 2. vietu, bet jauniešu grupā kļuva par 1. vietas ieguvēju. 2. vietu jauniešu grupā ieguva Artjoms Kornijčuks, svara kategorijā līdz 73 kg.

Jēkabpilieši piedalījās arī komandu stafetēs, kur guva teicamus rezultātus. Vīriešu stafetē startēja Vladislavs Voitehovičs, Valērijs Cvetkovs un Edgars Melderis un godam izcīnīja 1. vietu, pārspējot RTU komandu, kas jau ilgu laiku ir plūkusi uzvaras laurus. Junioru stafetē startēja Artūrs Voitehovičs, Henrijs Sidorenkovs, Artjoms Kornijčuks un Jānis Taukulis, iegūstot 3.vietu. Deviņu komandu konkurencē juniori ieguva 3. vietu.

Sacensību noslēgumā notika arī Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas valdes kopsapulce, un tur mūsu treneris, Ņikita Sekretovs, tika ievēlēts par Nacionālo sacensību galveno tiesnesi. Pateicību par atbalstu izsakām Jēkabpils Sporta Centram.

Zane Viliška

Autores foto