Jēkabpils 2016. gada Zolītes čempionāta 1. posms

Piektdien, 26. februārī, Dunavā tika atklāts Jēkabpils novada Zolītes 2016. gada čempionāts, kas pulcēja 51 dalībniekus no visiem 7 pagastiem. Tika izspēlētas 6 kārtas (katrā kārtā pa 20 partijām), kur pirmās 6 vietas sadalīja: 1. vieta – Jānis Vilks (Ābeļu pagasts), 2. vieta – Andrejs Visnops (Rubeņi), 3. vieta – Juris Kalniškāns (Kalna pagasts), 4. vieta – Ivars Nazarovs (Kalna pagasts), 5. vieta – Kaspars Štolnieks (Rubeņi) un 6. vieta – Armands Stanks (Kalna pagasts). Par vislielāko „Zolmani” tika godināts Jānis Isaks (Leimaņu pagasts), kurš atklāšanas vakarā uzvarēja 6 „Zoles”. Pagastu ieskaitē tika saskaitīti 4 labākie spēlētāju punkti no katra pagasta, un pirmās trīs vietas sadalīja: 1. vieta – Kalna pagasts, 2. vieta – Ābeļu pagasts un 3. vietā – Zasas pagasts.

Atgādināsim, ka šogad norisināsies 6 Zolītes čempionāta posmi, kur tiks noskaidroti 24 labākie spēlētāji. Lai piedalītos finālā, tiks vērtēti 4 posmu labākie rezultāti. Fināls norisināsies Kalna pagasta kultūras namā 6. maijā plkst.19.00.

Prieks, ka Jēkabpils novada zolītes čempionāts pulcē tik daudz dalībnieku, un ka tajā iesaistās arvien jauni spēlētāji no visiem novada pagastiem un čempionāts aizrit veselīgas konkurences un sportiskas draudzības gaisotnē. Veiksmi, izturību un cīņassparu visiem spēlētājiem arī turpmākajos Jēkabpils novada zolītes čempionāta posmos!

Zolītes kopvērtējuma tabula pēc pirmā posma

Jēkabpils novada sporta pasākumu organizatore

Baiba Čākure