Jēkabpils novada 2016. gada Zolītes čempionāta 2. posms Dignājā

Piektdien 4. martā, Dignājā piedaloties rekordlielam dalībnieku skaitam, norisinājās 2016. gada zolītes 2 posms, kopā pulcinot 66 dalībniekus no mūsu 7 pagastiem, kā arī čempionātā pirmo reizi startēja komanda no Biržiem.

Izspēlējot 120 partijas, 2.posma veiksmīgākie vakara spēlētāji bija: 1. vieta – Uldis Strēlnieks (Dunavas pagasts), 2. vieta – Guntis Vītols (Birži), 3. vieta – Mārtiņš Ziners (Zasas pagasts), 4. vieta – Māris Rusiņš (Dignājas pagasts), 5. vieta – Imants Šļumba un 6. vieta – Armands Stanks. Vislielākā „Zolmaņa” titulu ieguva Mārtiņš Makoveckis, kas uzvarēja 9 „Zoles”. Pagastu ieskaitē triumfēja mūsu čempionāta ciemiņi no Biržiem, 2. vietu izcīnīja Dignājas pagasts un 3.vietā – Kalna pagasts.

Veiksmi, izturību un cīņassparu visiem spēlētājiem arī turpmākajos Jēkabpils novada zolītes čempionāta posmos! Tiekamies Rubenes kultūras namā jau 18. martā!

Jēkabpils novada ZOLĪTES čempionāta 2.posma Dignājā rezultāti

Jēkabpils novada sporta organizatore

Baiba Čākure