Jēkabpils novada 2016. gada Zolītes čempionāta 3. posms Rubenes pagastā

18. martā Rubenes pagasta kultūras namā norisinājās 3. Zolītes čempionāta posms kas pulcēja 66 dalībniekus no mūsu novada pagastiem, kā arī piedalījās komanda no Biržu pagasta.

Spēlētāji no dažādiem pagastiem viens otru jau iepazinuši no regulārajiem zolītes čempionāta posmiem, tāpēc, ierodoties Rubeņos, cits citam spiež roku, vēl veiksmi un pārrunā iepriekšējā posma veiksmes un neveiksmes. Veiksmīgākie 3.posma dalībnieki individuālajā kategorijā bija: 1.vieta – Viesturs Mikulāns (Dignāja), 2.vieta – Uldis Strēlnieks (Dunava), 3.vieta – Jānis Spule (Leimaņi), 4.vieta – Aivars Valters (Dunava), 5.vieta – Kristaps Vanags (Leimaņi) un 6.vieta – Modris Iraids (Zasa).  Par posma lielāko „Zolmani” tika godināts Guntars Dadeika (Zasa), kurš tajā vakarā izspēlēja 9 „Zoles”. Šī posma pagastu ieskaitē vislabāk veicās Dignājas pagasta komandai, 2.vietu dalīja Zasas un Leimaņu pagasts, 3.vietā ierindojās Ābeļu pagasts. Īpaši tika godinātas Elīna Caune (Kalna pagasts) un Ieva Kokina (Zasa), kas šogad zolītes čempionātā startēja pirmo reizi un aizstāvēja daiļā dzimuma zolītes spēlmaņu godu.

Priecīgas Lieldienas un tiekamies Leimaņu tautas namā jau 1. aprīlī!

 

Rezultāti:

3. posma rezultāti

Kopvērtējums pēc 3 posmiem

Attēla formātā:

3. posma rezultāti

Kopvērtējums pēc 3 posmiem

 

Jēkabpils novada sporta organizatore

Baiba Čākure