Izveidota jauna motokrosa komanda – X99 Slīterāni

2014. gads ir iesācies apvienojoties s/k „Slīterāni”, m/k „Moto Ilūkste” un motosportistiem no citām pašvaldībām izveidojot jaunu motokrosa komandu ‘’X99 Slīterāni’’.

Šī gada 24. janvārī Ķekavā viesu namā „Liepkalni” uz pirmo atpūtas vakaru tika uzaicināti sportisti ar ģimenēm, lai varētu savstarpēji iepazīties. Atpūtas vakaru ar svinīgu uzrunu uzsāka s/k „Slīterāni” valdes priekšsēdētājs Andis Bikaunieks un komandas vadītājs Jānis Lapsiņš. Katram sportistam tika dots vārds, lai varētu ar sevi iepazīstināt un pastāstīt par savām iecerēm jaunajā sezonā. Prezentējam jaunos formas kreklus, ārpus trases apģērbu un jaunās motociklu uzlīmes, kā arī nolēmām piedalīties Latvijas čempionātā, Lietuvas čempionātā, Superkausa sacensībās, Igaunijā rīkotajās sacensībās un citās motosporta aktivitātēs.

Turpmāk vakara gaitā, nostiprinot draudzību, baudījām torti, uz kuras bija attēlots jaunais komandas logo.

2014. gadā ‘’X99 Slīterāni’’ komandas mērķis ir gūt panākumus un izveidot saliedētu un draudzīgu komandu.

Ceram sacensībās ieraudzīt arvien vairāk dalībnieku un līdzjutēju.

Valdes priekšsēdētājs Andis Bikaunieks