Piesakies pārstāvēt Jēkabpils novada komandu Latvijas Sporta veterānu savienības rīkotajās sporta sacensībās veterāniem!

2014. gadā Jēkabpils novads ir kļuvis par pilntiesīgu Latvijas Sporta veterānu savienības biedru. Tāpēc aicinu visus pieredzējušos sportotgribētājus, kuri sirdī jūtas jauni, vēlas izmēģināt savus spēkus dažādos sporta veidos, satikt citus sava vecuma aktīvos cilvēkus un vienkārši aktīvi, veselīgi un lietderīgi pavadīt laiku, pieteikties uz Latvijas sporta veterānu savienības rīkotajām sporta sacensībām šādās disciplīnās (Skatīt šeit!)

Pieteikšanās jebkurā disciplīnā zvanot uz tel. nr. 27878984 (Aivis) vai rakstot uz e-pasta adresi aiviskokins@inbox.lv. Sacensību dalības maksu un transporta izdevumus sedz Jēkabpils novada pašvaldība.

Aicinu visus pieredzējušos Jēkabpils novada iedzīvotājus būt aktīviem – atbalstot un pārstāvot savu novadu šajās sacensībās, kas ne tikai palīdzēs sajust lepnumu, bet arī dos papildus pozitīvās emocijas ikdienas dzīvei.

Par sportisku un veselīgu dzīvesveidu!

Jēkabpils novada sporta koordinators

Aivis Kokins