„Ūdenszīmes” aicina uz nodarbību “Starta komplekts pavasarim”

Iesilstot pavasarim, visus dabas un dārza mīļotājus aicinām uz aizraujošu nodarbību

 “Starta komplekts pavasarim”.

Kas tajā paredzēts?  Vispirms – stāsts par to, kā izvēlēties labākās sēklas un stādus; kāda zeme piemērota stādu audzēšanai; kur un ko stādīt, un ko stādīt vispirms? Un – kā ar vienkāršām un lētām metodēm varam iegūt skaistu dārzu.

Visu stāstāmo kuplinās ļoti bagāts fotomateriālu klāsts no Latvijas skaistākajiem dārziem. Iespējams, ka bildēs ieraudzīsim arī savu vai kaimiņa dārzu, jo nodarbību vadīs   Latvijas Dārzu biedrības vadītāja, populārā dārzu žurnāliste Inita  Šteinberga.

Initas stāsti par dārziem ir pazīstami  daudziem dārzumīļiem – sevišķi jau Kaldabruņas tuvumā dzīvojošajiem, jo pavasaris jau vismaz piecus gadus pēc kārtas sākas tieši ar viņas atraktīvajām lekcijām.  Regulārie klausītāji  zinās – notikums noteikti būs bagāts ar neaizmirstamiem piemēriem, smiekliem un diskusijām, jo Initas nodarbības spēj iedvesmot uz dārza darbiem arī tos, kuri līdz šim tos uztvēruši tikai kā nepieciešamību. Dārzs – tā ir pasaule un piedzīvojums!

 

Tātad – ja arī jūs vēlaties tajā piedalīties, atnāciet uz Kaldabruņas skolu piektdien, 15. aprīlī, pl. 10 30. Gaidīsim!

Ieva Jātniece