Jēkabpils novada 2016. gada Zolītes čempionāta 4. posms Leimaņos

1. aprīlī Leimaņu tautas namā piedalījās līdz šim lielākais dalībnieku skaits šī gada Zolītes čempionātā – 68 dalībnieki no mūsu pagastiem un komanda no Biržiem.

Veiksmīgākie 4.posma spēlētāji šajā vakarā bija: „Zoles” kategorijā ar 6 uzvarām -Imants Šļumba no Biržu pagasta. Individuālajā top 6: 1.vieta – Helmuts Liepiņš (Dignāja), 2.vieta – Juris Kalniškāns, bronzas medaļu un 3.vietu ieguva daiļā dzimuma pārstāve – Ieva Kokina (Zasa), 4.vieta – Uvis Zībiņš (Ābeļi), 5.vieta – Viesturs Mikulāns( Dignāja) un 6.vieta – Imants Šļumba (Birži). Pagastu ieskaitē vislabāk veicās Dignājiešiem, 2.vieta – Ābeļi un 3.vietā palika Zasas pagasta komanda.

2016. gada Zolītes čempionāta 4.posma Leimaņu pagasta rezultāti

Ar foto galeriju no pasākuma var iepazīties šeit >>

 

Jēkabpils novada sporta organizatore

Baiba Čākure