Jēkabpils novada 2016. gada Zolītes čempionāta 5. posms Zasas pagastā

Jau pēc nedēļas zolmaņi tikās nākamajā posmā Zasas pagasta viesmīlīgajās Kultūras nama telpās. 5.posmā piedalījās 62 dalībnieki. Iepazīstoties ar iepriekšējo posmu rezultātiem un novēlot viens otram veiksmi, spēlētāji sāka Zolītes čempionāta 5.posma izspēli.

Zasā veiksmīgākie zolmaņi bija: Mārtiņš Ziners (Zasa) , kurš ieguva „Lielākā Zolmaņa” godu ar 7 uzvarētām „Zolēm”. Individuālajā vērtējumā 6 labākie bija: 1.vieta – Juris Meļehovs (Kalna pagasts), 2.vieta – Mārtiņš Ziners (Zasa), 3.vieta – Modris Dzenis (Dunava), 4.vieta – Jānis Raubiška (Dignāja), 5.vieta – Imants Šļumba (Birži) un 6.vieta – Modris Jakubovskis (Ābeļi). Pagastu ieskaites top 3: 1.vieta – Dignājas pagasts, 2.vieta – Ābeļu pagasts un 3.vietu ieņēma Kalna pagasts.

Jau 15.aprīlī tiekamies Ābeļu pamatskolā, lai uzzinātu šī gada čempionāta finālistus, kas piedalīsies Kalna pagasta kultūras namā 6.maijā. Par cik šogad esam rekordliels dalībnieku skaits finālā piedalīsies labākie 32 zolmaņi. Ābeļos uzzināsim arī šī gada top 3.labākos zolmaņu pagastus.  Veiksmi un izturību 6.posmā!

2016. gada Zolītes čempionāta 5.posma Zasas pagastā rezultāti

ZOLĪTES ČEMPIONĀTA KOPVĒRTĒJUMS PĒC 5 POSMIEM (.PDF versija ŠEIT >> )

Jēkabpils novada sporta organizatore

Baiba Čākure