Aicina piedalīties izstādē ”Latvija Piedāvā 2014”

Ikvienam Latvijas uzņēmējam, kas vēlas prezentēt savus produktus un pakalpojumus, ir iespēja piedalīties izstādē Latvija Piedāvā 2014, kas notiks no 2014. gada 4. līdz 6. aprīlim Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas 6b, Rīga).

Kā skaidro izstādes organizators Erlens Kelle, tad projekta galvenais ekonomiskais uzdevums ir veicināt starpreģionālo ekonomisko sadarbību. Izstāde būs vieta pieredzes apmaiņai, lietišķiem kontaktiem ar sadarbības partneriem un patērētājiem. Kopumā tiks pārstāvētas tādas nozares kā ražošana, pārstrāde, tirdzniecība, finanses un apdrošināšana, serviss, pakalpojumi un izglītība, amatnieki un aroda meistari.

Dalību izstādē jau pieteikuši vairāk nekā 60 uzņēmumu, tostarp A/S „Aldaris”, „Afrodīte”, „Latvijas Valsts meži”, „Ar Gaumi”, „Aurora”, „Glam collection”, „La Lampa”, „Muižgaļi”, „Limbažu tīne”, „Kurzemes vīns”, „Memory water camadenu”, „Aurora”, „TNT” un daudzi citi.

Tāpat organizatori aicina uzņēmumus vēl pieteikties dalībai izstādē Latvija piedāvā 2014. Par izstādes galveno uzdevumu ir izvirzīts popularizēt vietējos ražotājus un to preces. Neapšaubāmi mazajā un vidējā uzņēmējdarbībā liela nozīme ir reģionālajam aspektam un piederībai, tādēļ izstāde kalpos arī kā iespēja novadiem un pilsētām prezentēt sevi, savus uzņēmumus un citus sasniegumus. Vairākas pašvaldības jau apstiprinājušas savu dalību izstādē.

Sīkāku informāciju par pieteikšanās kārtību var atrast www.latvijapiedava.lv, rakstot uz info@latvijapiedava.lv, kā arī zvanot pa tālruni +371 29171917.